Nové produkty

Grid
List

Existuje 47 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 47 položiek

ZZ13V-3A18Ah II -...

Pomocný zdroj v plechovém boxu s místem pro záložní akumulátor. Zdroj je v provedení AC/DC měniče, který se vyznačuje vysokou provozní odolností, vysokou účinností a minimálním ohřevem. Provedení je určeno pro použití v instalacích EZS, ale lze použít i v jiných případech, kde je potřeba zálohovaný zdroj 12 V Univerzální zálohovaný zdroj 13V/3A v kovovém...

ZZ13V-2A7Ah II -...

Pomocný zdroj v plechovém boxu s místem pro záložní akumulátor. Zdroj je v provedení AC/DC měniče, který se vyznačuje vysokou provozní odolností, vysokou účinností a minimálním ohřevem. Provedení je určeno pro použití v instalacích EZS, ale lze použít i v jiných případech, kde je potřeba zálohovaný zdroj 12 V Univerzální zálohovaný zdroj 13V/2A v kovovém...

WI-SFP30 - SFP Gb metalický...

SFP Gb metalický modul - RJ4-5 Single mode transceiver SFP RJ-45 Kompatibilní s 1000Mbps SFP porty Konektor: 1x 1000Mbps Ethernet Port Max. délka kabelu: 100 metrů Pracovní teplota: 0°C - 70°C Pracovní vlhkost: 10% - 90%

WI-SFP10LC-20KM - Sada SFP...

SFP modul; single mode  Kompatibilní s 1000Mbps SFP porty Konektor: Simplex LC Max. délka kabelu: 20km Vlnová délka: vysílač 1310nm / přijímač 1550nm Napájení: DC 3,3V Pracovní teplota: 0°C - 70°C Pracovní vlhkost: 10% - 90%Cena je za pár! 

WI-PS526GH - 24FE + 1Combo...

100M switch - 24x RJ45 PoE + 1x Combo SFP + 1x Gb RJ45, funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení  HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní: 24x 100M RJ45 + 1x Combo SFP port + 1x Gb RJ45 Porty PoE: 1-24 Standard: 802.3af/at  PoE Power: až 200W Long Range dosah PoE až 250m Packet...

WI-PS526G V2 - 24FE +...

100Mbps HiPoE switch + 24xRJ45 100M + 2x Combo SFP, funkce Watchdog pro kontrolu a restart připojených zařízení  HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní: 24x 100M RJ45 + 2x Combo SFP Porty PoE: 1-2 support HiPoE 60W, 3-24 Standard: 802.3af/at PoE Power: až 250W Long Range dosah PoE až 250m Switching Capacity: 8,8Gb Packet Forwarding...

WI-POE55-48V-60W - Gigabit...

PoE Injektory Wi-Tek poskytují variabilní výkon a vysokou rychlost. Některé z nich jsou vybaveny průmyslovou čipovou sadou, která může pracovat v náročných podmínkách -40 °C ~ 80 °C. Injektory Wi-Tek jsou chráněny vysoce kvalitním kovovým pláštěm, který zajišťuje dlouhou životnost. Prošly řadou přísných testů a poskytnou vám spolehlivý výkon. Tyto...

WI-PCMS310GF - 8GE + 2SFP...

Plně gigabitový switch 8x RJ45 + 2x SFP s 8 porty PoEL2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikacePodpora ochrany proti zkratu a proudové ochrany HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní: 8x Gb RJ45 porty, 2x SFP, 1 konzolový port Porty PoE: 1-8 Standard: 802.3af/at PoE Power: až 140W ...

WI-PCES310GF - 8GE + 2SFP...

Plně gigabitový vzdáleně konfigurovatelný switch 8x RJ45 (8x PoE) + 2x SFP  HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní: 8x Gb RJ45 porty, 2x SFP,  Porty PoE: 1-8 Standard: 802.3af/at PoE Power: až 120W  Switching kapacity: 20Gbps Packet Forwarding Rate: 14,88Mpps Mac Adress table: 8K Packet Buffer Memory: 4MbOSTATNÍ...

WI-PCES306G - 4GE + 2GE...

Plně gigabitový vzdáleně konfigurovatelný switch 6x RJ45 (4x PoE)HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní: 6x Gb RJ45 porty, (4x PoE) Porty PoE: 1-4 Standard: 802.3af/at PoE Power: až 60W  Switching kapacity: 12Gbps Packet Forwarding Rate: 8,93Mpps Mac Adress table: 8KOSTATNÍ Rozměry: 168 x 86 x 32mm Napájení: VAC 100~240V...

WI-LTE115-O V2 - Venkovní...

4G LTE Router s rychlostí stahování až 150 Mb/s a rychlostí odesílání 50Mb/s a je zpětně kompatibilní se zařízeními pracujícími s 4G/3G sítěmi. Krytí IP65 odolné proti povětrnostním vlivům pro venkovní instalaci. Specifikace a Wi-Fi připojení: Výkon Wi-Fi antén: 5dbi  Vysílací výkon: 20 dBm Rychlost...