Příslušenství

Příslušenství

Grid
List

Existuje 3 produktov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre

DS-1H34-0101P - PoE...

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení Vstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) Výstup: 1x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE 802.3af/at (PSE výstup) Spotřeba: do 5W Pracovní teplota: -30°C - 70°C Pracovní vlhkost: 10% - 90%...

Zdroj 48V 2A MikroTik -...

MikroTik OEM napájecí adaptér se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení nebo kamer se vstupním napětím 48V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 96W a...

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM -...

Model: HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 1 Km Transmission Medium: Duplex-mode, Duplex fiber Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1310 nm Sensitivity: max. 20 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -3 dBm Operating Temperature: 0°C – 70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm