Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 20,00 € - 34,00 €

Příslušenství

Příslušenství

Grid
List

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

DS-1H34-0101P - PoE...

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení vstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) výstup: 1x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE 802.3af/at (PSE...
Cena 29,71 €
Skladom
View Detail

DS-1H34-0102P - PoE...

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájení vstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) výstup: 2x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE...
Cena 30,89 €
Skladom
View Detail

Zdroj 48V 2A MikroTik -...

MikroTik OEM napájecí adaptér se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení nebo kamer se vstupním napětím 48V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 96W a...
Cena 19,02 €
Skladom
View Detail

HK-SFP-1.25G-20-1310 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -1 dBm Operating Temperature: 0°C – 70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm
Cena 23,77 €
Skladom
View Detail

HK-SFP-1.25G-20-1550 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -1 dBm Operating Temperature: 0°–70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm
Cena 30,89 €
Skladom
View Detail