Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 6,00 € - 345,00 €

Switche/PoE

Switche/PoE

Grid
List

Existuje 30 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 30 položiek

Aktívne filtre

DS-3E0310HP-E - switch...

1 Hi-PoE port 10/100Mbps - 60W,  2-8 PoE port10/100Mbps  - 30W Dosah až 250m na port  (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE Hi-PoE port dosah až 150m Uplink Port: 2x 1000Mbps Ethernet Port RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z...
Cena 80,06 €
Skladom
View Detail

DS-3E1310P-E - Web managed...

  Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty: 8x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: 2x Gb Combo ports 2x 1000M SFP Network standard: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at Switching capacity: 5,4Gbps High priority ports: Port 1-8 Forwarding mode: Store-and-forward MAC address Table: 4k PoE standard: IEEE802.3af,...
Cena 116,57 €
Skladom
View Detail

DS-3E1318P-E - Web managed...

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty: 16x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: 2x Gb Combo ports 2x 1000M SFP Network standard: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at Switching capacity: 7,2Gbps High priority ports: Port 1-8 Forwarding mode: Store-and-forward MAC address Table: 4k PoE standard: IEEE802.3af,...
Cena 256,66 €
Skladom
View Detail

DS-3E1326P-E - Web managed...

Web management (VLAN, Multicast...) PoE porty: 24x 10/100Mbps RJ45 ports Uplink porty: 2x Gb Combo ports 1000M SFP Network standard: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at Switching capacity: 8,8Gbps High priority ports: Port 1-8 Forwarding mode: Store-and-forward MAC address Table: 4k PoE standard: IEEE802.3af,...
Cena 327,29 €
Skladom
View Detail

HK-1.25G-20-1310 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1310 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -1 dBm Operating Temperature: 0°C – 70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm
Cena 22,39 €
Skladom
View Detail

MAXPI60F - Single-Port High...

MaxLink PI60F je kvalitní gigabitový PoE injektor s jedním výstupním PoE portem, LAN portem a jedním SFP portem, je určen pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at s maximální spotřebou až 60 W. Pro lepší rozložení proudové zátěže...
Cena 128,22 €
Skladom
View Detail

PI15 PoE injektor MaxLink -...

MaxLink PI15 je velmi kvalitní Gigabitový PoE injektor s jedním výstupním PoE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af s maximální spotřebou až 15,4W. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8 (-). Napájecí injektor je vhodný...
Cena 18,41 €
Skladom
View Detail

PI30 PoE injektor MaxLink -...

MaxLink PI30 je velmi kvalitní Gigabitový PoE injektor s jedním výstupním PoE portem pro napájení zařízení s podporou 802.3af/at s maximální spotřebou až 30W. Napájení je vedeno po vodičích 4,5 (+) a 7,8 (-). Napájecí injektor je vhodný...
Cena 23,98 €
Skladom
View Detail

ZyXEL GS1100-8HP - PoE...

DoprodejZyXEL Přepínač 8 portů 10/100/1000, 4 porty 10/100/1000 s PoE injektorem 802.3at, výkon až 75Wpřepínač je vybaven 8mi 10/100/1000 Base -T ethernetovými porty s automatickou detekcí pro každý port MDI-II/MDI-X. Jeho propustnost dosahuje hodnoty až 16Gbps, forwardovací rychlost 11.9 Mpps a pro...
Cena 109,17 €
Skladom
View Detail

DS-3E0510P-E - switch 8xGb...

8x Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z PoE output power management. Forwarding Mode: Store-and-forward MAC Address Table: 4k PoE Power: max. 110W Napájení: 48 VDC,...
Cena 98,90 €
Skladom
View Detail

DS-3E0518P-E - switch 16xGb...

16x Gb PoE portů Uplink Port: 1x Gb Ethernet Port RJ45 , 1x Gb SFP fiber optical port Standard: IEEE 802.3at/af, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z PoE output power management. Forwarding Mode: Store-and-forward MAC Address Table: 8 K PoE Power: max. 230W napájení: 100-240 VAC, 4...
Cena 241,38 €
Skladom
View Detail

HK-1.25G-20-1550 - SFP...

Model: HK-SFP-1.25G-20-1550 Data Rate: 1,25 Gbps Interface: LC Transmission Distance: 20 Km Transmission Medium: Single-mode, Single fiber Wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm Sensitivity: ≤ 21 dBm Operating Voltage: 3.3 V Output Power: -9 to -1 dBm Operating Temperature: 0°–70°C (32°–158°F) Dimensions: 13,7 x 45 x 8,5 mm
Cena 29,45 €
Skladom
View Detail